مطالعه قوانین و مقررات، نحوه ثبت کانال تلگرام یا صفحه اینستاگرام در سایت اینستلگرام


شما می توانید کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرامی را که خودتان مدیر آن هستید و یا از جمله کانال ها ویا صفحات مورد علاقه شما هستند را در سایت اینستلگرام ثبت نمائید. که پس از تائید مدیران در سایت اینستلگرام قابل نمایش، جستجو، تبلیغ و ... خواهد بود.

به علت زیاد بودن کانال ها و صفحات ثبت شده در سایت اینستلگرام، لطفا تا تائید آنها کمی شکیبا باشید و از ثبت پی در پی و تکراری، جدا خودداری نمائید.

از آنجایی که در هر لحظه امکان تغییر محتوی کانال ویا صفحه ثبت شده وجود دارد، لذا سایت اینستلگرام هیچ مسئولیتی در قبال محتوی کانال ها و صفحات نخواهد داشت.

در زمان ثبت، کانال ها و صفحاتی که محتوی آنها مخالف با قوانین مکتوب و عرفی جمهوری اسلامی ایران باشند، به هیچ وجه تائید نخواهند شد.

ثبت کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام در سایت اینستلگرام، به معنی تائید آنها نمی باشد، قبل از عضویت، خودتان به بررسی آنها بپردازید.

برای ثبت تبلیغات، می توانید از بخش تبلیغات که در منوی بالایی سایت قراردارد، با ما در ارتباط باشید، گفتنی است که صرفا کانال های تلگرام، صفحات اینستاگرام، سایت ها و محصولاتی که با قوانین سایت اینستلگرام منطبق باشند، تایید خواهند شد.

یکی از راه های تبلیغات رایگان برای شما، قرار دادن لینک تولید شده ی سایت ما برای کانال یا صفحه خودتان که بصورت http://instelegram.ir/name (به راحتی می توانید با جستجوی کانال خود و رفتن به لینک آن، آدرس مورد نظر را کپی کنید) در کانال یا صفحه خودتان می باشد.چرا که ترتیب نمایش موارد جستجو و دسته بندی براساس میزان بازدید کاربران از این صفحات می باشد.

شروع ثبت کانال یا صفحه، با انتخاب نوع آن که برای راحتی کار بصورت گرافیکی، لوگوی آنها در سایت اینستلگرام قرار داده شده، شروع می شود. در صورت عدم انتخاب یکی از آنها، مراحل بعدی انجام نخواهد شد.

آی دی یا همان نام انگلیسی کانال یا صفحه که در هنگام ایجاد آنها در اختیار شما قرار می گیرد را باید به صورت انگلیسی (که می تواند شامل اعداد و علامت _ باشد) را وارد نمایید. در هنگام خروج از این کادر، آی دی شما توسط سایت اینستلگرام بررسی خواهد شد که آیا قبلا این آی دی برای تلگرام و یا اینستاگرام ثبت شده است یا نه، نوشته قرمز رنگ نشان دهنده عدم امکان ثبت برای این مورد می باشد (شاید برای یکی از موارد تلگرام ویا اینستاگرام، امکان ثبت باشد، گزینه دیگر را امتحان کنید) و نوشته سبز رنگ معرف امکان ثبت می باشد.

در ورود این آی دی دقت فرمائید، زیرا لینک های ورود به کانال یا صفحه شما در سایت اینستلگرام، از این آی دی تولید خواهد شد.

در حال حاضر، برای کانال های تلگرامی، صرفا کانال های عمومی که بصورت http://telegram.me/ChannelName می باشند، امکان ثبت وجود دارد. گفتنی است که برای برای مواردی که بصورت joinChat وارد می شوند،ترتیب اثر داده نخواهد شد. همچنین نیازی به ورود علامت @ قبل از آی دی نیست.

برای دسته بندی صحیح کانال های تلگرامی و یا صفحات اینستاگرامی که در پایین صفحات سایت اینستلگرام، قابل دسترسی هستند، بایستی یکی از دسته بندی ها را برای ثبت انتخاب نمائید.

توضیحات کافی را برای بهتر جستجو شدن و نمایش بهتر صفحه خود در سایت اینستلگرام، بصورت دقیق وارد نمائید.

ایمیل درخواستی برای برقراری پل ارتباطی ما و شما می باشد، لذا ورود آن بدون www و همراه با @ الزامی است.

نوشتن شمار موبایل اختیاری بوده و صرفا برای عضو کردن شما در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرامی سایت اینستلگرام خواهد بود.

کلمه امنیتی همان نام فارسی سایت که همان اینستلگرام است که برای ورود آن برای فعال شدن دکمه ثبت الزامی است.

در نهایت با زدن دکمه ثبت که نشانگر قبول شرایط و قوانین سایت اینستلگرام می باشد، مرحله ثبت از طرف شما به پایان رسیده و می توانید پیگیر وضعیت کانال خود در کانال و یا صفحه ما باشید.


با تشکر، مدیریت سایت اینستلگرامدسته بندی کانال های تلگرام و صفحات اینستاگرام

تمام حقوق این وب سایت برای شرکت آدلیم محفوظ است - CopyRight 2016© Instagram / Telegram
قوانین و مقررات، راهنمای ثبت کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام را در اینستلگرام مطالعه کنید